Staj Belgeleri Teslimi Hakkında

Staj Belgeleri Teslimi Hakkında;

 

- Staj belgelerinin tesliminde esas olan, tüm belgelerin eksiksiz olarak elden teslim edilmesidir. Elden teslim edilirken gerekli kontroller yapılarak belgelerde herhangi bir eksik ve hatanın olup olmadığı kontrol edilmekte ve teslimat imza ile tutanak altına alınmaktadır.

- İstanbul dışında ikamet edip pandemi ve derslerin online yapılacak olması dolayısıyla İstanbul'a gelemeyen öğrencilerimiz, staj belgelerini İstanbul'da bulunan tanıdıkları/arkadaşları vasıtasıyla elden imza karşılığı teslim edebilirler. 

- İstanbul dışında ikamet edip de staj belgelerini kargo ile yollamayı tercih eden öğrencilerimiz varsa Gıda Mühendisliği Bölüm Sekreterliği adına kargo yoluyla gönderebilirsiniz. 

Ancak imzalarda, kaşede, belgelerde ve fotoğrafların mühründe eksiklik çıkması, staj defterinin yanlış ya da eksik doldurulması, kargonun ulaşmaması/kaybolması gibi durumlarda SORUMLULUK TAMAMEN ÖĞRENCİYE AİTTİR. Staj komisyonunun eksiklik ve/veya hata durumunda belgeleri öğrenciye geri ulaştırma gibi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Esas olan, öğrencinin tüm belgeleri elden imza karşılığında teslim etmesidir. 

 

*İstanbul ilinde ikamet eden öğrencilerimiz ise belgeleri kendileri getirmelidir. İstanbul içinden kargo kesinlikle kabul edilmemektedir.

 

 

Staj Komisyonu